Startliste - Jarlsberg Travbane - 13.11.2020
Løp: 1 (ca. kl. 18:55)
For 3-13-årige hopper høyest 475.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 15.000-7.500-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V65-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Ubet |
Johan Herbjørn Undem |
330.000 |
1.16,7v
|
1.13,5a
|
2100 |
2 |
Wanda Classic |
Kristian Malmin |
322.000 |
1.17,8v
|
1.13,1a
|
2100 |
3 |
J.T.'s Moneypenny |
Joakim Hansen |
345.000 |
1.14,4v
|
1.12,9a
|
2100 |
4 |
Kakan Gertorp |
Adrian Solberg Akselsen |
287.448 |
1.15,6v
|
1.14,5a
|
2100 |
5 |
Hotesse Darling |
Frode Hamre |
453.721 |
1.15,5v
|
|
2100 |
6 |
Nora Noark |
Hans Chr. Holm |
426.500 |
1.15,8v
|
1.12,3a
|
2100 |
7 |
Riva Renn |
Stian Eilefsen |
452.791 |
1.16,4v
|
1.11,8a
|
2100 |
8 |
Mira Star M. |
Magnus Teien Gundersen |
388.000 |
1.14,8v
|
1.13,3a
|
2100 |
9 |
Encore un Sisu |
Per Oleg Midtfjeld |
446.550 |
1.15,0v
|
1.12,6a
|
Løp: 2 (ca. kl. 19:15)
For 3-13-årige høyest 90.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 15.000-7.500-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V65-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Cashless |
Gunnar Austevoll |
77.500 |
1.18,7v
|
1.15,2a
|
2100 |
2 |
Revenue Endurance |
Åsbjørn Tengsareid |
81.760 |
1.16,7v
|
1.15,2a
|
2100 |
3 |
Thai Swagger |
Vidar Hop |
88.981 |
1.17,1v
|
1.15,5a
|
2100 |
4 |
Fightforfreedom Ås |
Frode Hamre |
75.444 |
1.16,1v
|
1.14,8a
|
2100 |
5 |
Awalkinthepark |
Joakim Hansen |
83.032 |
1.18,4v
|
1.15,1a
|
2100 |
6 |
Iselin B.R. |
Kristine Kvasnes |
54.722 |
1.17,9v
|
1.15,5a
|
2100 |
7 |
U'n I |
Johan Herbjørn Undem |
75.000 |
1.17,1v
|
1.15,3a
|
2100 |
8 |
Thai Selene |
Erlend Rennesvik |
86.742 |
1.16,7v
|
1.15,1a
|
2100 |
9 |
Global Teamtalk |
Anita Valstad Hagmann |
83.334 |
1.17,4v
|
1.15,3a
|
2100 |
10 |
Dream Gardenia |
Eirik Høitomt |
80.690 |
1.18,0v
|
1.14,2a
|
Løp: 3 MONTÉLØP (ca. kl. 19:40)
MONTÉLØP For alle 4-13-årige. 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 285.001 kr., 40 m. ved 785.001 kr. Premier: 15.000-7.500-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Volte |
V65-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Muscle Field |
Silje Hogner |
233.500 |
1.14,7v
|
1.14,5a
|
2100 |
2 |
Masserati G.T. |
Louise Vebostad Trudvang |
273.000 |
1.15,8v
|
1.13,3a
|
2100 |
3 |
Logical Nora |
Maja Kanstad |
222.829 |
1.16,0v
|
1.13,2a
|
2100 |
4 |
Monbaleno |
Amanda Robertsen |
256.960 |
1.13,6v
|
1.13,6a
|
2120 |
5 |
L.A.'s Mr. Brown |
Anita Valstad Hagmann |
589.720 |
1.14,8v
|
1.13,7a
|
2120 |
6 |
King Royal |
Josefine Eilertsen |
664.500 |
1.14,5v
|
1.11,3a
|
2120 |
7 |
Javier Palema |
Hedda Edvardsen |
604.418 |
1.13,3v
|
1.12,4a
|
2120 |
8 |
Banker Go's |
Kristine Kvasnes |
544.495 |
1.14,3v
|
1.12,8a
|
2120 |
9 |
Match Queen |
Helene Kolle |
455.238 |
1.15,4v
|
1.14,1a
|
2120 |
10 |
King Senator |
Heidi Bjørntvedt |
310.500 |
1.18,1v
|
1.13,8a
|
2120 |
11 |
Lighthouse West |
Amalie Ødegård |
540.000 |
1.15,5v
|
1.12,8a
|
2120 |
12 |
Ultimo Tango |
Henriette Bye |
468.422 |
1.15,0v
|
1.13,3a
|
2140 |
13 |
Ramona's Fighter |
Helen Nilsen |
1.201.780 |
1.14,1v
|
1.12,4a
|
Løp: 4 POENGJAKT (ca. kl. 20:05)
POENGJAKT For 3-15-årige høyest 150.000 kr med høyest 300 poeng. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 50.001 kr., 40 m. ved 90.001 kr. Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-1 V65-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Gjærla Stjerna |
Elsie Hafskjold |
44.500 |
1.30,9v
|
1.38,9a
|
2100 |
2 |
Mjølner Satin |
Åsbjørn Tengsareid |
42.107 |
1.30,4v
|
1.30,3a
|
2120 |
3 |
Teddin |
Magnus Teien Gundersen |
66.000 |
1.29,1v
|
1.31,3a
|
2120 |
4 |
Modig Ripa |
Ole Johan Østre |
66.986 |
1.27,8v
|
1.28,9a
|
2120 |
5 |
Ruskeli Vinni |
Vidar Hop |
82.500 |
1.30,0v
|
1.27,8a
|
2120 |
6 |
Alm Tanaka |
Johan Herbjørn Undem |
65.000 |
1.29,1v
|
1.29,8a
|
2120 |
7 |
Ty |
Eirik Høitomt |
89.032 |
1.29,5v
|
1.29,3a
|
2120 |
8 |
Lystad Odin H. |
Adrian Solberg Akselsen |
61.662 |
1.29,2v
|
1.31,0a
|
2120 |
9 |
Kleppan Tina |
Lars Anvar Kolle |
74.000 |
1.30,9v
|
1.30,9a
|
2140 |
10 |
Heimstad Lomen |
Iselin Mysen |
144.000 |
1.28,9v
|
1.28,3a
|
2140 |
11 |
Maris Rappfot |
Jan Martin Bjerring |
93.500 |
1.28,3v
|
1.29,0a
|
2140 |
12 |
Runi |
Eivind Gravdal |
146.587 |
1.26,9v
|
1.26,0a
|
Løp: 5 (ca. kl. 20:25)
For 3-13-årige høyest 185.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 15.000-7.500-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V5-2 V65-5 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Magic In Mind |
Knut Arne Ødegaard |
160.504 |
1.16,5v
|
1.14,8a
|
2100 |
2 |
Royal Unibrew |
Martine O. Sørvik |
114.215 |
1.15,6v
|
1.15,0a
|
2100 |
3 |
Pastor Lucas |
Tom Horpestad |
132.949 |
1.16,0v
|
1.14,0a
|
2100 |
4 |
Color Blind |
Kristian Malmin |
139.668 |
1.17,8v
|
1.14,1a
|
2100 |
5 |
Moen Thor |
Gunnar Austevoll |
175.500 |
1.15,6v
|
1.13,7a
|
2100 |
6 |
Hat Trick |
Frode Hamre |
120.466 |
1.16,3v
|
1.14,4a
|
2100 |
7 |
Cash Alo |
Vidar Hop |
119.966 |
1.16,8v
|
1.16,4a
|
2100 |
8 |
From Zero To Hero |
Lars Fredrik Kolle |
130.000 |
1.17,7v
|
1.14,8a
|
2100 |
9 |
Dimoko Merci |
Herman R. Tvedt |
164.325 |
1.17,0v
|
1.12,3a
|
2100 |
10 |
Gliding Sun |
Marius Høitomt |
180.500 |
1.16,9v
|
1.13,9a
|
2100 |
11 |
Bear Man |
Per Oleg Midtfjeld |
178.000 |
1.18,7v
|
1.12,8a
|
2100 |
12 |
Maquavit E. |
Eirik Høitomt |
116.000 |
1.16,7v
|
1.14,0a
|
Løp: 6 (ca. kl. 20:45)
For 3-15-årige høyest 700.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 15.000-7.500-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Kaldblods Auto |
V5-3 V65-6 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Høvding Jaros |
Odd Arne Sagholen |
665.229 |
1.24,5v
|
1.24,4a
|
2100 |
2 |
Tallas |
Jan Rune Gaustad |
678.965 |
1.24,2v
|
1.24,2a
|
2100 |
3 |
Tangen Braute |
Hans Chr. Holm |
687.452 |
1.23,9v
|
1.22,7a
|
2100 |
4 |
Ra Tore |
Sindre Skjølås |
449.668 |
1.26,7v
|
1.25,5a
|
2100 |
5 |
Kos Odin |
Simen Bjørbæk Jessen |
696.706 |
1.22,1v
|
1.23,2a
|
2100 |
6 |
Frøyu Pelle |
Gunnar Austevoll |
564.720 |
1.24,8v
|
1.23,3a
|
2100 |
7 |
Frier Birk |
Anette Frønes |
649.000 |
1.24,2v
|
1.24,4a
|
2100 |
8 |
Vertigo Dominant |
Bjørn Steine |
516.000 |
1.24,0v
|
1.24,6a
|
2100 |
9 |
Alsaker Pumbaa |
Åsbjørn Tengsareid |
671.692 |
1.24,6v
|
1.22,2a
|
2100 |
10 |
Ask Major |
Tommy Fløysand |
552.880 |
1.25,1v
|
1.23,0a
|
2100 |
11 |
Best Ruggen |
Ole Johan Østre |
640.572 |
1.25,5v
|
1.23,0a
|
2100 |
12 |
Tusse Storm |
Pål Sem |
431.180 |
1.26,3v
|
1.23,8a
|
Løp: 7 MAIDENLØP (ca. kl. 21:05)
MAIDENLØP For 3-13-årige høyest 13.000 kr som ikke har seiret. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V5-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Zero Gravity |
Gunnar Austevoll |
11.500 |
1.19,5v
|
|
2100 |
2 |
Sliced n'diced |
Eirik Høitomt |
3.000 |
1.19,0v
|
|
2100 |
3 |
Sanderling Mews |
Åsbjørn Tengsareid |
5.000 |
1.18,5v
|
1.17,4a
|
2100 |
4 |
Gallus Va Bene |
Johan Herbjørn Undem |
0 |
|
|
2100 |
5 |
My Red Dream |
Marius Høitomt |
4.000 |
1.19,4v
|
|
2100 |
6 |
Cathrin Hill |
Martine O. Sørvik |
0 |
|
1.19,5a
|
2100 |
7 |
Love It |
Vidar Hop |
10.500 |
1.18,4v
|
|
2100 |
8 |
N.Y. Symphony |
Simen Bjørbæk Jessen |
9.000 |
1.18,0v
|
1.17,4a
|
2100 |
9 |
K.L.M. Moondance |
Kristian Malmin |
2.000 |
1.23,2v
|
|
2100 |
10 |
Gerboise |
Knut Arne Ødegaard |
0 |
1.21,2v
|
|
2100 |
11 |
Eurubya |
Magnus Teien Gundersen |
10.000 |
1.17,9v
|
1.19,5a
|
2100 |
12 |
Ståle |
Øyvind Ruttenborg |
6.000 |
1.19,1v
|
|
Løp: 8 (ca. kl. 21:23)
For 3-15-årige høyest 15.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 7.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-5 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Odin O.K. |
Herman R. Tvedt |
7.000 |
1.36,3v
|
|
2100 |
2 |
Torsberg Fanten |
Hans Chr. Holm |
6.000 |
1.36,2v
|
|
2100 |
3 |
Lustra Vilja |
Kristian Malmin |
6.000 |
1.33,6v
|
|
2100 |
4 |
Bjørnli Balto |
Åsbjørn Tengsareid |
6.500 |
1.35,0v
|
|
2100 |
5 |
Rambodin |
Lars Fredrik Kolle |
6.500 |
1.32,9v
|
|
2100 |
6 |
Sogns Basse |
Jan Roar Mjølnerød |
3.981 |
1.34,7v
|
|
2100 |
7 |
Spang Vinriga |
Vidar Hop |
7.000 |
1.35,0v
|
|
2100 |
8 |
Tangen Tiril |
Ole Johan Østre |
0 |
|
|
2100 |
9 |
Slåttdonna |
Lars Anvar Kolle |
6.500 |
1.35,0v
|
|
2120 |
10 |
Alta Leo |
Marius Høitomt |
12.500 |
1.35,0v
|
|
2120 |
11 |
Faste Maja |
Jan Inge Drageset |
9.500 |
1.34,8v
|
|
2120 |
12 |
Sandi |
Pål Sem |
11.500 |
1.35,3v
|
|
2120 |
13 |
Føynland Oda |
Magnus Teien Gundersen |
12.000 |
1.33,1v
|
|
2120 |
14 |
T.K. Lars |
Eirik Høitomt |
10.500 |
1.32,5v
|
|
2120 |
15 |
Gårder Prins |
Olav Mikkelborg |
12.000 |
1.34,2v
|
|
Løp: 20 Mønstringsløp (ca. kl. 17:25)
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Filly's Fighter |
Marius Høitomt |
0 |
|
|
2100 |
2 |
Zenit June |
Herman R. Tvedt |
0 |
|
|
2100 |
3 |
Immun E. |
Lars Anvar Kolle |
0 |
|
|
2100 |
4 |
Retire Me Royal |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2100 |
5 |
Ski Raff |
Lars Fredrik Kolle |
0 |
|
|
2120 |
6 |
Spilodina |
Joakim Hansen |
0 |
|
|
2120 |
7 |
Skar Mina |
Gunnar Austevoll |
0 |
|
|
Løp: 21 Prøveløp (ca. kl. 17:35)
Prøveløp alle 2-15-årige. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Wilmawerth |
Adrian Solberg Akselsen |
0 |
|
|
2100 |
2 |
Chelsea |
Josefine Eilertsen |
0 |
|
|
2120 |
3 |
Lille Link |
Are Hynne |
59.000 |
1.29,6v
|
1.34,0a
|
2120 |
4 |
H.M. Urd |
Geir Nordbotten |
85.200 |
1.30,7v
|
1.30,8a
|
2120 |
5 |
S.K.'s Ariel |
Jan Roar Mjølnerød |
22.045 |
1.33,1v
|
1.32,1a
|
2120 |
6 |
Tyri Gass |
Geir Flåten |
26.000 |
1.31,7v
|
|
2120 |
7 |
Horni Jerven |
Kristine Holt Børresen |
0 |
|
|
2120 |
8 |
Granly Storm |
Stein Erik Lauvås |
50.500 |
1.30,3v
|
1.31,4a
|
Sist oppdatert: 09.11.2020 - 13:16
|