Startliste - Jarlsberg Travbane - 03.12.2020
Løp: 1 DATOLØP (ca. kl. 13:40)
DATOLØP For 3-13-årige høyest 60.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
|
Varmblods Auto |
V5-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Visconti |
Frode Hamre |
47.000 |
1.17,5v
|
1.15,4a
|
2100 |
2 |
Mighty Star |
Tom Erik Solberg |
59.000 |
1.16,7v
|
1.15,9a
|
2100 |
3 |
Orlando Star |
Eirik Høitomt |
47.500 |
1.18,0v
|
1.14,9a
|
2100 |
4 |
Blue Gift |
Vidar Hop |
52.500 |
1.18,4v
|
1.16,6a
|
2100 |
5 |
Silverblixt |
Ole-Christian Kjenner |
55.000 |
1.19,0v
|
1.15,9a
|
2100 |
6 |
Effi's Wonder |
Renate Aarlie |
40.000 |
1.21,3v
|
1.17,2a
|
2100 |
7 |
Uppers Unbeatable |
Dag-Sveinung Dalen |
42.500 |
|
1.15,6a
|
2100 |
8 |
Frøken Bjørklund |
Hans Wilhelm Storås |
54.000 |
|
1.16,3a
|
2100 |
9 |
Odd'sen |
Magnus Teien Gundersen |
56.000 |
1.19,5v
|
1.15,7a
|
2100 |
10 |
Dream Briljant |
Hans Chr. Holm |
49.500 |
1.18,4v
|
1.16,0a
|
2100 |
11 |
Madre Mia |
Adrian Solberg Akselsen |
31.000 |
1.18,7v
|
1.16,1a
|
Løp: 2 (ca. kl. 14:00)
For 3-13-årige høyest 10.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V5-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Gerboise |
Knut Arne Ødegaard |
0 |
1.21,2v
|
1.18,0a
|
2100 |
2 |
Sigrid Morning |
Connie Engebråthen |
0 |
1.20,7v
|
|
2100 |
3 |
Tilly Queen S.O. |
Magnus Helland |
7.000 |
1.19,5v
|
1.21,1a
|
2100 |
4 |
U.N. Lando |
Johan Herbjørn Undem |
9.000 |
1.17,9v
|
1.17,5a
|
2100 |
5 |
Sharp Looking |
Tom Horpestad |
5.286 |
1.19,4v
|
|
2100 |
6 |
I.D. Undeniable |
Erlend Rennesvik |
9.000 |
1.18,4v
|
|
2100 |
7 |
Spicy Future |
Lars Fredrik Kolle |
8.000 |
1.17,3v
|
1.19,1a
|
2100 |
8 |
Hot'n Dream |
Daymon Thomas Minor |
2.404 |
1.19,7v
|
|
2100 |
9 |
Hera B.R. |
Dag-Sveinung Dalen |
8.000 |
1.21,5v
|
1.19,8a
|
2100 |
10 |
Bellini Reviere |
Herman R. Tvedt |
3.000 |
1.19,5v
|
|
Løp: 3 DELINGSLØP - MAX 400 POENG (ca. kl. 14:20)
DELINGSLØP - MAX 400 POENG For 3-13-årige 280.001 - 380.000 kr med høyest 400 poeng. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Hestene deles inn i X-antall løp etter grunnlag - inndelingen foretas etter INNMELDING.
|
Varmblods Auto |
V4-1 V5-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Glennis Attack |
Dag-Sveinung Dalen |
345.008 |
1.16,0v
|
1.13,6a
|
2100 |
2 |
Beenthere Donethat |
Joakim Hansen |
291.522 |
1.15,8v
|
1.14,4a
|
2100 |
3 |
Aragorn Wibb |
Vidar Hop |
281.385 |
1.14,8v
|
1.13,6a
|
2100 |
4 |
Impression |
Tommy Fløysand |
346.500 |
1.17,3v
|
1.13,2a
|
2100 |
5 |
Bulldozer |
Åsbjørn Tengsareid |
329.804 |
1.17,4v
|
1.13,2a
|
2100 |
6 |
Luxury Brodde |
Herman R. Tvedt |
363.856 |
1.15,3v
|
1.13,4a
|
2100 |
7 |
Daarom Well |
Gunnar Austevoll |
280.493 |
1.15,6v
|
1.14,8a
|
2100 |
8 |
New Talisman |
Lars Anvar Kolle |
333.000 |
1.16,5v
|
1.14,2a
|
2100 |
9 |
King N' Swing |
Knut Arne Ødegaard |
366.135 |
1.16,7v
|
1.13,2a
|
Løp: 4 DELINGSLØP - MAX 400 POENG (ca. kl. 14:32)
DELINGSLØP - MAX 400 POENG For 3-13-årige 230.001 - 280.000 kr med høyest 400 poeng. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Hestene deles inn i X-antall løp etter grunnlag - inndelingen foretas etter INNMELDING.
|
Varmblods Auto |
V4-2 V5-4 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Two To Tango |
Gunnar Austevoll |
278.573 |
1.16,7v
|
1.13,8a
|
2100 |
2 |
Tiger Man E.P. |
Tom Erik Solberg |
242.884 |
1.15,8v
|
1.13,3a
|
2100 |
3 |
Umbra D.E. |
Marius Høitomt |
274.464 |
1.15,3v
|
1.13,4a
|
2100 |
4 |
Likeawalkinthepark |
Dag-Sveinung Dalen |
268.500 |
1.16,1v
|
1.14,4a
|
2100 |
5 |
Lonely Vacation |
Kristian Malmin |
244.382 |
1.17,1v
|
1.13,3a
|
2100 |
6 |
My Cool Mama |
Lars Anvar Kolle |
250.878 |
1.14,9v
|
1.14,4a
|
2100 |
7 |
Catch A Volo |
Anders Jahre |
262.500 |
1.18,5v
|
1.13,0a
|
2100 |
8 |
Logical Elegance |
Katrine Blakkestad |
233.500 |
1.15,9v
|
1.14,1a
|
2100 |
9 |
Ejakval Boko |
Anders Andersen |
279.476 |
1.17,5v
|
1.13,9a
|
2100 |
10 |
Dreamliner |
Eirik Høitomt |
232.500 |
1.19,7v
|
1.12,4a
|
2100 |
11 |
Arion Augustinu |
Vidar Hop |
235.212 |
1.17,0v
|
1.13,2a
|
Løp: 5 DELINGSLØP - MAX 400 POENG (ca. kl. 14:44)
DELINGSLØP - MAX 400 POENG For 3-13-årige 60.001 - 230.000 kr med høyest 400 poeng. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Hestene deles inn i X-antall løp etter grunnlag - inndelingen foretas etter INNMELDING.
|
Varmblods Auto |
V4-3 V5-5 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Star's Gift |
Lars Anvar Kolle |
189.798 |
1.17,5v
|
1.14,7a
|
2100 |
2 |
Viking Ivi |
Joakim Hansen |
206.063 |
1.16,8v
|
1.13,8a
|
2100 |
3 |
From Zero To Hero |
Lars Fredrik Kolle |
137.500 |
1.17,7v
|
1.14,8a
|
2100 |
4 |
Loutanic |
Gunnar Austevoll |
109.708 |
1.16,7v
|
1.15,1a
|
2100 |
5 |
Chill Fighter |
Anders Andersen |
202.000 |
1.18,1v
|
1.14,9a
|
2100 |
6 |
Bright Memphis |
Åsbjørn Tengsareid |
167.893 |
1.15,8v
|
1.14,1a
|
2100 |
7 |
Hazil Boko |
Herman R. Tvedt |
225.229 |
1.19,8v
|
1.13,9a
|
2100 |
8 |
Donatell Viking R.R. |
Dag-Sveinung Dalen |
218.442 |
1.17,4v
|
1.14,1a
|
2100 |
9 |
Golden's Pride |
Hans Chr. Holm |
153.500 |
1.17,3v
|
1.14,4a
|
2100 |
10 |
Magic In Mind |
Knut Arne Ødegaard |
160.504 |
1.16,5v
|
1.14,8a
|
2100 |
11 |
Pastor Lucas |
Tom Horpestad |
141.312 |
1.16,0v
|
1.14,0a
|
2100 |
12 |
Color Blind |
Kristian Malmin |
150.668 |
1.17,8v
|
1.14,0a
|
Løp: 6 (ca. kl. 14:56)
For 3-13-årige høyest 10.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V4-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
A Fair Fighter |
Åsbjørn Tengsareid |
5.000 |
|
1.17,4a
|
2100 |
2 |
Shocking Line |
Elsie Hafskjold |
5.000 |
1.18,5v
|
1.18,4a
|
2100 |
3 |
My Red Dream |
Marius Høitomt |
8.000 |
1.19,4v
|
1.17,0a
|
2100 |
4 |
R.M.G. Jolene |
Connie Engebråthen |
6.000 |
1.19,7v
|
1.18,5a
|
2100 |
5 |
Falcon |
Simen Bjørbæk Jessen |
0 |
|
|
2100 |
6 |
Logical Ocean |
Katrine Blakkestad |
5.000 |
1.17,8v
|
1.17,1a
|
2100 |
7 |
Gallus Va Bene |
Johan Herbjørn Undem |
2.000 |
|
1.17,4a
|
2100 |
8 |
Present Tile |
Kristian Malmin |
0 |
|
|
2100 |
9 |
Just Power |
Asbjørn Wright |
6.000 |
1.19,5v
|
1.19,1a
|
2100 |
10 |
Flying Peanut M.J. |
Anne Grete Rasmussen |
6.000 |
|
1.17,4a
|
Løp: 20 Mønstringsløp (ca. kl. 15:15)
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Lealita |
Joakim Hansen |
0 |
|
|
2100 |
2 |
Slåttbirken |
Lars Anvar Kolle |
0 |
|
|
2100 |
3 |
Lome Spesiell |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
Sist oppdatert: 27.11.2020 - 11:56
|