Startliste - Jarlsberg Travbane - 30.04.2010
Løp: 1 (ca. kl. 18:00)
REKRUTTLØP 3-15-årige høyest 5.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 1 kr. Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr. Breddepremiering.
|
Kaldblods N/SV Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Komnes Viktor |
Hans Jørgen Eggen |
0 |
|
|
2100 |
2 |
Rinde Kos |
Magnus Helland |
0 |
|
|
2100 |
3 |
Åsfaks |
Geir Flåten |
0 |
|
|
2100 |
4 |
Bonus |
Eirik Høitomt |
0 |
1.36,2v
|
|
2100 |
5 |
Seier Kongen |
Jan Roar Mjølnerød |
0 |
|
|
2100 |
6 |
Neslands Tyra |
Lars Anvar Kolle |
0 |
|
|
2100 |
7 |
Valle Virus |
Bjørn Steinseth |
0 |
|
|
2100 |
8 |
Friskus |
Vidar Hop |
0 |
|
|
2120 |
9 |
Tønder |
Cato Antonsen |
4.000 |
1.37,2v
|
|
2120 |
10 |
Lønggrete |
Arild Eggen |
3.000 |
1.37,2v
|
|
2120 |
11 |
Vorset Martin |
Gunnar Austevoll |
4.000 |
1.36,3v
|
|
2120 |
12 |
Tori Huldra |
Kai Johansen |
3.500 |
1.35,6v
|
|
2120 |
13 |
Rigel Storm |
Arild Salte |
2.500 |
1.36,0v
|
|
2120 |
14 |
Sivfrøkna |
Paal Gulbrandsen |
2.000 |
1.37,1v
|
|
Løp: 2 (ca. kl. 18:35)
3-15-årige høyest 230.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 145.000 kr. Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
|
Kaldblods N/SV Volte |
V5-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Gullgruva |
Lars Anvar Kolle |
141.300 |
1.29,8v
|
1.29,2a
|
2100 |
2 |
April Gnist |
Tom Erik Solberg |
118.500 |
1.30,7v
|
1.29,8a
|
2100 |
3 |
Sør Evita |
Eirik Høitomt |
132.500 |
1.29,1v
|
1.30,3a
|
2100 |
4 |
Prins Adrian |
Arnt-Sverre Røren |
94.500 |
1.30,9v
|
1.29,9a
|
2100 |
5 |
Kosak |
Kristian Bjørnerød |
135.963 |
1.31,0v
|
1.30,8a
|
2100 |
6 |
Rindevar |
Magnus Helland |
123.300 |
1.30,9v
|
1.30,3a
|
2120 |
7 |
Kirstjerna |
Kristine Kvasnes |
216.053 |
1.29,4v
|
1.26,8a
|
2120 |
8 |
Modena |
Ove Bakkevold Reime |
206.000 |
1.26,6v
|
1.28,4a
|
2120 |
9 |
Haugestad Mai |
Geir Vegard Gundersen |
206.950 |
1.29,3v
|
1.27,0a
|
2120 |
10 |
Mina Best |
Thor Borg |
192.900 |
1.28,3v
|
1.28,2a
|
2120 |
11 |
Lilleborken |
Gøran Antonsen |
182.790 |
1.29,3v
|
1.32,2a
|
2120 |
12 |
Stumne Blikk |
Gunnar Austevoll |
195.000 |
1.29,5v
|
1.29,4a
|
2120 |
13 |
Trollmin Jenta |
Knut Arne Ødegaard |
207.000 |
1.29,6v
|
1.28,6a
|
2120 |
14 |
Even Bajaz |
Kai Johansen |
194.700 |
1.30,2v
|
1.26,9a
|
2120 |
15 |
Mio Vinn |
Johan Herbjørn Undem |
218.500 |
1.28,3v
|
1.27,8a
|
Løp: 3 Montéløp (ca. kl. 18:55)
Montéløp 4-12-årige høyest 250.000 kr., åpent for alle montelisenser. 2100 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Mørk sportrekning.
|
Varmblods Auto |
V5-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Keep Going |
Trine-Alice T. Espedal |
178.500 |
1.17,0v
|
1.14,8a
|
2100 |
2 |
Bjørn Sign |
Egle Kochanauskaite |
238.000 |
1.16,7v
|
1.16,1a
|
2100 |
3 |
Blow The Bugle |
Mette R. Nyløkken |
165.000 |
1.17,9v
|
1.14,7a
|
2100 |
4 |
Keep On Turning |
Ragnhild Strøm |
186.451 |
1.17,6v
|
1.15,5a
|
2100 |
5 |
Fredrika Kemp |
Line Gundersen |
203.333 |
1.13,7v
|
1.14,7a
|
2100 |
6 |
King Of My Heart |
Liv Pedersen |
198.543 |
1.15,7v
|
1.14,8a
|
2100 |
7 |
Make The Best |
Kristine Kvasnes |
174.700 |
1.17,1v
|
1.15,9a
|
2100 |
8 |
Alladin Tooma |
Siv Emilie Løvvold |
179.802 |
1.18,8v
|
1.15,0a
|
2100 |
9 |
The Breadwinner |
Elisabeth Jensen |
230.400 |
1.18,3v
|
1.16,3a
|
2100 |
10 |
Elma's Park |
Andreas Tønnesen |
184.732 |
1.17,1v
|
1.14,1a
|
Løp: 4 (ca. kl. 19:15)
HOPPELØP 3-12-årige hopper høyest 55.000 kr. 2100 m. Voltestart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
|
Varmblods Volte |
V5-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Joleen |
Gunnar Austevoll |
49.000 |
1.19,4v
|
1.16,9a
|
2100 |
2 |
Sky Flash G.G. |
Tom Erik Solberg |
39.000 |
1.17,8v
|
1.14,6a
|
2100 |
3 |
Jewel Image |
Geir Vegard Gundersen |
51.000 |
1.18,8v
|
1.17,8a
|
2100 |
4 |
Narrow Hall |
Øystein Tjomsland |
54.208 |
1.19,6v
|
1.16,7a
|
2100 |
5 |
High Chanel |
Ole Johan Østre |
46.000 |
1.18,3v
|
1.17,2a
|
2100 |
6 |
Ozzi De Vie |
Arild Eggen |
42.000 |
1.20,1v
|
1.17,8a
|
2100 |
7 |
Sara Daro |
Tom Horpestad |
32.959 |
1.19,7v
|
1.18,4a
|
2100 |
8 |
Tichy's Tale |
Geir Flåten |
47.500 |
1.18,1v
|
1.16,9a
|
2100 |
9 |
Sweetlittlesweethart |
Lars Anvar Kolle |
33.000 |
1.20,0v
|
1.21,4a
|
2100 |
10 |
My Kendricke |
Magnus Helland |
42.500 |
1.19,6v
|
1.17,1a
|
2100 |
11 |
Likeajoy |
Kai Johansen |
39.000 |
1.18,1v
|
1.18,5a
|
Løp: 5 (ca. kl. 19:35)
3-12-årige høyest 200.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr. Mørk sportrekning.
|
Varmblods Auto |
V5-4 V5B-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1609 |
1 |
Celina Star T. |
Aina T. Korsmo |
188.735 |
1.19,7v
|
1.14,2a
|
1609 |
2 |
Easy Livin' |
Kai Johansen |
186.500 |
1.19,2v
|
1.14,0a
|
1609 |
3 |
Hunter |
Arild Eggen |
174.000 |
1.17,0v
|
1.14,1a
|
1609 |
4 |
Soul Man Hall |
Frode Hamre |
150.607 |
|
1.14,5a
|
1609 |
5 |
Dragostea Din Tei |
Kristian Malmin |
197.290 |
1.18,5v
|
1.14,0a
|
1609 |
6 |
Sierra Bowl |
Vidar Hop |
152.000 |
1.17,2v
|
1.15,1a
|
1609 |
7 |
Pioneer November |
Lars Anvar Kolle |
165.231 |
|
1.15,2a
|
1609 |
8 |
Zwack |
Tom Horpestad |
185.309 |
1.19,2v
|
1.14,1a
|
1609 |
9 |
Valencia Ås |
Hans Chr. Holm |
169.937 |
1.16,0v
|
1.14,3a
|
1609 |
10 |
Crysta's Wind |
Ole Johan Østre |
181.000 |
1.16,0v
|
1.14,8a
|
1609 |
11 |
Reds Touchman |
Gunnar Austevoll |
174.629 |
1.16,8v
|
1.15,2a
|
1609 |
12 |
Yelga Boko |
Eirik Høitomt |
133.294 |
1.17,6v
|
1.15,8a
|
Løp: 6 (ca. kl. 19:55)
NORSKFØDTE 3-12-årige norskfødte høyest 140.000 kr. 2609 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr. Mørk sportrekning.
|
Varmblods Auto |
V5-5 V5B-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2609 |
1 |
T.L.E.'s Nice Dream |
Arild Eggen |
117.000 |
1.17,9v
|
1.15,0a
|
2609 |
2 |
Extreme Valley |
Cato Antonsen |
116.000 |
1.18,3v
|
1.16,6a
|
2609 |
3 |
Prix De France |
Gunnar Austevoll |
131.000 |
1.15,3v
|
1.15,1a
|
2609 |
4 |
Raymans Pride |
Raymond Albertsen |
132.000 |
1.18,5v
|
1.15,6a
|
2609 |
5 |
T.T. Va Bene |
Kai Johansen |
94.200 |
1.17,1v
|
1.15,7a
|
2609 |
6 |
Don't Tease Me |
Johan Herbjørn Undem |
136.900 |
1.20,0v
|
1.15,8a
|
2609 |
7 |
Egon Sensation |
Øystein Tjomsland |
138.000 |
1.15,1v
|
1.16,7a
|
2609 |
8 |
I'll Be Gone |
Eirik Høitomt |
69.000 |
1.18,0v
|
1.16,9a
|
2609 |
9 |
Celina De Mill |
Geir Vegard Gundersen |
121.000 |
1.17,6v
|
1.14,5a
|
2609 |
10 |
Kisstheboysgoodbye |
Olav Mikkelborg |
115.100 |
1.18,4v
|
1.15,8a
|
2609 |
11 |
Lucky Story |
Tom Erik Solberg |
48.000 |
1.18,0v
|
1.16,6a
|
2609 |
12 |
All In |
Bo Westergaard |
132.000 |
1.17,1v
|
1.15,6a
|
Løp: 7 (ca. kl. 20:10)
3-12-årige 8.000 - 22.000 kr. 2100 m. Voltestart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
|
Varmblods Volte |
V5B-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Thai Party |
Lars Anvar Kolle |
21.500 |
1.19,1v
|
1.19,0a
|
2100 |
2 |
Spirit Rider K. |
Sven Olav Weberg |
20.000 |
1.19,6v
|
1.16,7a
|
2100 |
3 |
Precious Gift |
Gunnar Austevoll |
17.000 |
1.18,0v
|
1.17,8a
|
2100 |
4 |
Quantum Bowler |
Morten Stubberud |
16.000 |
1.20,1v
|
1.18,3a
|
2100 |
5 |
Opus One F.H. |
Tom Erik Solberg |
10.000 |
1.19,9v
|
|
2100 |
6 |
Pas på Jokum |
Eirik Høitomt |
28.012 |
1.20,8v
|
1.18,2a
|
2100 |
7 |
Super Tina |
Thor Borg |
14.000 |
1.21,0v
|
1.20,1a
|
2100 |
8 |
Synjo Dancer |
Ole Johan Østre |
16.000 |
1.20,0v
|
1.20,5a
|
2100 |
9 |
Hort's Deal |
Kristian Bjørnerød |
17.000 |
1.19,7v
|
1.18,5a
|
2100 |
10 |
Oscar Hovmand |
Gøran Antonsen |
18.720 |
1.20,8v
|
1.18,6a
|
2100 |
11 |
Poker Siem |
Vidar Hop |
19.128 |
1.20,8v
|
1.19,9a
|
2100 |
12 |
One Of A Kind |
Geir Flåten |
17.500 |
1.19,6v
|
1.20,4a
|
Løp: 8 (ca. kl. 20:30)
3-15-årige høyest 850.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr. Mørk sportrekning.
|
Kaldblods N/SV Auto |
V5B-4 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1609 |
1 |
Prins Marius |
Jan Roar Mjølnerød |
845.424 |
1.24,6v
|
1.23,1a
|
1609 |
2 |
Druasel |
Eirik Høitomt |
608.500 |
1.26,5v
|
1.24,0a
|
1609 |
3 |
Ramstad Eld |
Jan Rune Gaustad |
780.682 |
1.24,0v
|
1.21,1a
|
1609 |
4 |
Sindar |
Gunnar Austevoll |
753.654 |
1.24,5v
|
1.24,8a
|
1609 |
5 |
Greis Vinn |
Cato Antonsen |
657.000 |
1.27,7v
|
1.26,2a
|
1609 |
6 |
Rinde Kvikken |
Øystein Tjomsland |
666.500 |
1.26,1v
|
1.25,1a
|
1609 |
7 |
Ellestad Rubin |
Dag-Sveinung Dalen |
773.000 |
1.26,1v
|
1.23,5a
|
1609 |
8 |
Frekken |
Tom Erik Solberg |
737.039 |
1.24,7v
|
1.24,2a
|
1609 |
9 |
Heger'n |
Vidar Hop |
648.000 |
1.26,5v
|
1.25,1a
|
1609 |
10 |
Lundfax |
Bjørn Steinseth |
724.230 |
1.25,2v
|
1.23,5a
|
1609 |
11 |
Kos K. |
Lars Anvar Kolle |
689.500 |
1.24,6v
|
1.25,2a
|
1609 |
12 |
Skibber |
Eivind Gravdal |
620.129 |
1.24,0v
|
1.25,4a
|
Løp: 9 (ca. kl. 20:50)
3-12-årige høyest 850.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr. Mørk sportrekning.
|
Varmblods Auto |
V5B-5 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Pappniak Laday |
Erik Killingmo |
809.928 |
1.14,7v
|
1.12,4a
|
2100 |
2 |
Super Fun |
Brede Øigarden Refsdal |
623.000 |
1.15,2v
|
1.14,2a
|
2100 |
3 |
Hot Capital |
Vidar Hop |
756.500 |
1.15,1v
|
1.13,8a
|
2100 |
4 |
Hertiginnan C.D. |
Frode Hamre |
725.902 |
1.13,8v
|
1.12,7a
|
2100 |
5 |
Flying Winner |
Johan Herbjørn Undem |
745.000 |
1.15,0v
|
1.13,8a
|
2100 |
6 |
Kings Lucky |
Olav Mikkelborg |
816.442 |
1.15,7v
|
1.12,8a
|
2100 |
7 |
Alpha Romeo R.R. |
Øystein Tjomsland |
545.000 |
1.16,4v
|
1.13,6a
|
2100 |
8 |
Playful |
Geir Vegard Gundersen |
769.000 |
1.16,0v
|
1.13,3a
|
2100 |
9 |
Leo |
Kai Johansen |
396.237 |
1.16,5v
|
1.13,6a
|
2100 |
10 |
Mega Vang |
Bo Westergaard |
599.530 |
1.16,9v
|
1.14,1a
|
2100 |
11 |
Lass Fenomen |
Lars Anvar Kolle |
835.000 |
1.16,0v
|
1.13,0a
|
2100 |
12 |
Sil De Landerije |
Egle Kochanauskaite |
624.782 |
1.16,3v
|
1.14,7a
|
Løp: 20 Prøveløp (ca. kl. 17:00)
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Caltina Hall |
Hans Petter Tholfsen |
0 |
|
|
2100 |
2 |
Arabello |
Lars Anvar Kolle |
0 |
|
|
2100 |
3 |
Fiorentina |
Frode Hamre |
0 |
|
|
2100 |
4 |
Fearless One |
Per Dave Holtung |
0 |
|
|
2100 |
5 |
Tres Jolie |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2100 |
6 |
Deep Bendix |
Vidar Hop |
0 |
|
|
2100 |
7 |
Flicka Extreme |
Espen Andre Schie |
0 |
|
|
2120 |
8 |
Feseth Jahni |
Bjørn Duestad |
0 |
|
|
2120 |
9 |
Særpestjerna |
Jan Roar Mjølnerød |
0 |
|
|
2120 |
10 |
Remblesa |
Gunnar Austevoll |
0 |
|
|
2120 |
11 |
Heikle Birk |
Magnus Helland |
0 |
|
|
2120 |
12 |
Tyri Stegg |
Asbjørn Wright |
0 |
|
|
2120 |
13 |
Tingel Spretten |
Sven Håkon Johansen |
0 |
|
|
2120 |
14 |
Gullilomen |
Thor Borg |
0 |
|
|
Løp: 21 Monté Prøveløp (ca. kl. 17:05)
Monté Prøveløp Alle, åpent for alle montelisenser. 2100 m. Monté. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Lucky Life |
Silje Kristin Eilertsen |
153.200 |
1.17,9v
|
1.15,9a
|
2100 |
2 |
Money Lou |
Silje Hogner |
103.151 |
1.18,3v
|
1.15,8a
|
2100 |
3 |
Married Man |
Turid Agnete Teigen |
38.000 |
1.18,8v
|
1.17,1a
|
Løp: 22 Prøveløp (ca. kl. 21:10)
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Hamilton Avenue |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2100 |
2 |
Princess Revival |
Tom Erik Solberg |
0 |
|
|
2100 |
3 |
Genteel Dame |
Geir Vegard Gundersen |
0 |
|
|
2100 |
4 |
Like A Bambino |
Erik Skaug |
0 |
|
|
2100 |
5 |
Lion King |
Thor Borg |
0 |
|
|
2100 |
6 |
Marie Melinte |
Lars Anvar Kolle |
0 |
|
|
2100 |
7 |
Ravi |
Knut Arne Ødegaard |
0 |
|
|
2120 |
8 |
Fintore |
Gunnar Austevoll |
0 |
|
|
2120 |
9 |
Dorrsvarten |
Vidar Hop |
0 |
|
|
2120 |
10 |
Ulsrud Troll |
Bjørn Steinseth |
0 |
|
|
2120 |
11 |
Sør Balderina |
Kjell Løvdal |
0 |
|
|
Løp: 23 Prøveløp (ca. kl. 21:20)
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Famous Tile |
Kai Johansen |
0 |
|
|
2100 |
2 |
Fast Knight |
Roger Brandt |
0 |
|
|
2100 |
3 |
K.L.M. Prego |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2100 |
4 |
Nehalennia Augustinu |
Asbjørn Wright |
0 |
|
|
2100 |
5 |
Calito |
Gunnar Austevoll |
0 |
|
|
2100 |
6 |
Fancy Tile |
Thor Borg |
0 |
|
|
2100 |
7 |
Benita Forte |
Hans Chr. Holm |
0 |
|
|
2120 |
8 |
Vinning Alfa |
Jan Martin Bjerring |
0 |
|
|
2120 |
9 |
Spik Vilja |
Tom Erik Solberg |
0 |
|
|
2120 |
10 |
Schu Lyna |
Lars Anvar Kolle |
0 |
|
|
2120 |
11 |
Vika Sara |
Vidar Hop |
0 |
|
|
2120 |
12 |
Gaupen Nina |
Johan Herbjørn Undem |
0 |
|
|
Løp: 24 Prøveløp (ca. kl. 17:10)
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Keep The Photo |
Thor Borg |
0 |
|
|
2100 |
2 |
Photomaker |
Frode Hamre |
0 |
|
|
2100 |
3 |
Danny Boy E.P. |
Vidar Hop |
0 |
|
|
2100 |
4 |
Erina's Boy |
Lars Anvar Kolle |
0 |
|
|
2100 |
5 |
K.L.M. Skyline |
Kristian Malmin |
0 |
|
|
2100 |
6 |
Spank Me Twice |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2100 |
7 |
Rite Sakra |
Hans Petter Tholfsen |
0 |
|
|
2120 |
8 |
Antonio d'Estino |
Alexander Heisholt |
0 |
|
|
2120 |
9 |
C.C. Herkules |
Truls S. Glittum |
0 |
|
|
2120 |
10 |
Thai Madonna |
Jan Rune Gaustad |
0 |
|
|
2120 |
11 |
J.T.'s Gold |
Geir Kihle |
0 |
|
|
2120 |
12 |
Borzoi |
Geir Flåten |
0 |
|
|
2120 |
13 |
Riverside Nick |
Kai Johansen |
0 |
|
|
2120 |
14 |
Shoguns Larabella |
Tom Erik Solberg |
0 |
|
|
Løp: 25 Prøveløp (ca. kl. 17:20)
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Clove Bud |
Thor Borg |
0 |
|
|
2100 |
2 |
Miss Wonderful |
Tom Erik Solberg |
0 |
|
|
2100 |
3 |
Tigerlily |
Frode Hamre |
0 |
|
|
2100 |
4 |
Heatseeker |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2100 |
5 |
Charock Sid |
Lars Anvar Kolle |
0 |
|
|
2100 |
6 |
J.C. Streetline |
Hans Petter Tholfsen |
0 |
|
|
2100 |
7 |
Mr. Renati B.R. |
Vidar Hop |
0 |
|
|
2120 |
8 |
Miss Super Kiss |
Øystein Tjomsland |
0 |
|
|
2120 |
9 |
View Va Bene |
Terje Løvseth |
0 |
|
|
2120 |
10 |
Made For Victory |
Arild Eggen |
0 |
|
|
2120 |
11 |
Pia Maserati |
Hans G Skiaker |
0 |
|
|
2120 |
12 |
Cryptonite |
Geir Kihle |
0 |
|
|
Løp: 26 Prøveløp (ca. kl. 21:00)
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Golden Light |
Asbjørn Wright |
0 |
|
|
2100 |
2 |
Delicious Hunter |
Vidar Hop |
0 |
|
|
2100 |
3 |
Going Royal |
Geir Flåten |
0 |
|
|
2100 |
4 |
True Intentions |
Kai Johansen |
0 |
|
|
2100 |
5 |
Giant Noark |
Thor Borg |
0 |
|
|
2100 |
6 |
Wixi Laylock |
Gunnar Austevoll |
0 |
|
|
2100 |
7 |
Gone Juliane |
Frode Hamre |
0 |
|
|
2120 |
8 |
Amonia |
Geir Vegard Gundersen |
0 |
|
|
2120 |
9 |
Elding Tora |
Erik Killingmo |
0 |
|
|
2120 |
10 |
Selenason |
Jan Roar Mjølnerød |
0 |
|
|
2120 |
11 |
Gerifaks |
Øystein Tjomsland |
0 |
|
|
2120 |
12 |
Tekno Leika |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2120 |
13 |
Grasmyr Mindi |
Magnus Helland |
0 |
|
|
2120 |
14 |
Ylvruna |
Lars Anvar Kolle |
0 |
|
|
Løp: 27 Prøveløp (ca. kl. 17:30)
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2100 |
1 |
Pearlchip |
Thor Borg |
111.000 |
1.19,3v
|
1.14,9a
|
2100 |
2 |
Carmel |
Eirik Høitomt |
49.000 |
1.20,3v
|
1.18,0a
|
2100 |
3 |
Dornenkønig |
Gunnar Austevoll |
0 |
|
|
2100 |
4 |
Santana Trot |
Tom Erik Solberg |
21.661 |
1.17,7v
|
1.18,5a
|
2100 |
5 |
Vegas Yankee |
Vidar Hop |
0 |
|
|
2100 |
6 |
Empress Tile |
Dag-Sveinung Dalen |
132.000 |
1.19,5v
|
1.16,5a
|
2100 |
7 |
Pine Dirt |
Per Teigen |
116.000 |
1.17,5v
|
1.14,8a
|
2120 |
8 |
Klonk |
Frode Hamre |
225.483 |
1.28,1v
|
1.26,9a
|
2120 |
9 |
Akilles |
Geir Kihle |
0 |
|
|
2120 |
10 |
Edda Kosa |
Knut Terje Samuelsen |
2.000 |
1.39,5v
|
|
Sist oppdatert: 27.04.2010 - 10:44
|